Zpět na nabídky práce Olomouc

Nabídka práce Project Manager with Russian Legal background - Přáslavice

Ke dni 27.02.2020 nabízí WEB Project, s.r.o. (28596935, Přáslavice) volné pracovní místo na pozici Project Manager with Russian Legal background v obci Přáslavice (okres Olomouc).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 41 500 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 27. 2. 2020 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Project Manager with Russian Legal background
Místo práce:
Přáslavice (Olomouc)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.01.2018
Mzda:
41 500 až 45 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně bakalářské
Text nabídky:
Pracoviště: Přáslavice č.p. 345, Přáslavice. Ruský jazyk - C2 nebo rodilý, Anglický jazyk - min B2, Český jazyk výhodou, není nutností. Zkušenosti se software pro projektové řízení a komunikaci v digitální firmě (Skype, Gmail, Hangout, Pipedrive). Zkušenosti se základy práce se software pro tvorbu grafických podkladů výhodou (Photoshop, Ilustrator). Naplní práce je příprava, koordinace a realizace obchodní příležitosti v Rusku. Uchazeč musí mít vzdělání zaměřené na ruské právo a musí mít přehled v ruské legislativě a zkušenosti s ruským obchodním právem. Po uchazeči bude požadováno aby jednal s klienty a úřady výhradně v Ruštině. Očekává se samostatnost, flexibilita a zájem o rozvoj internetové služby na Ruském trhu. Russian Language - C2 or native, English Language - min B2, Czech Language advantage but not necessary. Experience with software for project management and communication within a digital startup company (Skype, Gmail, Hangout, Pipedrive). Candidate will be responsible for preparation, coordination and realisation of business opportunity in Russia. We accept candidates with an univeristy degree and background in russian law and local regulations. Chosen candidate will communicate with clients and authorities in russian language. We expect flexibility and interest in launching of a new digital service in Russia. Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
WEB Project, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Vlastimil Vodička, +420 775 686 470