Nabídka práce Úředníci ve skladech - Olomouc

S novou nabídkou práce Úředníci ve skladech (Operátor/operátorka skladu) v obci Olomouc (okres Olomouc) přichází na pracovní trh ke dni 01.01.2020 firma - zaměstnavatel T.S.BOHEMIA a.s. (62304381, Olomouc). Toto volné pracovní místo je z oboru Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Jednosměnný provoz) je přinejmenším 21000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Olomouc

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Úředníci ve skladech
Rozšířený popis:
Operátor/operátorka skladu
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Nástup dne:
01.02.2020
Mzda:
21 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště: Sladovní č.p. 103/3, Olomouc. První kontakt je možný POUZE mailem. Pro navýšení kapacity naši logistické centrály v Olomouci, hledáme nové kolegy! Co Vám nabídneme? - mzdu až 27.000 Kč, dle vašich výsledků. V sezóně až 37.000 Kč - řadu skvělých benefitů (stravenky v hodnotě 100 Kč, odměna za odpracovaný rok až 20 000 Kč a mnoho dalšího na https://www.tsbohemia.cz/o-nas/volna-mista-benefity.htm ) - pomoc do začátku (budete mít přiděleného kolegu, který Vám pomůže a vše vysvětlí) - pracovní pomůcky jsou u nás samozřejmostí Jak bude vypadat Váš pracovní den? - bude se jednat o naskladňování, vyskladňování, vydávání a balení zboží - jaké údržba skladových prostor, vykládání a nakládání vozidel je u nás běžná pracovní náplň K této práci potřebujete: - nadšení pro práci, vstřícný přístup a příjemné vystupování - ochota vzdělávat se a učit se novým věcem - samozřejmostí je také čistý trestní rejstřík Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Nemusíte se bát "začátků", čeká Vás řádné zaškolení od svého nadřízeného a následně budete mít přiděleného kolegu, který Vám bude k dispozici. Pokud nám dokážete, že můžete posouvat firmu dál, je tu možnost dalšího kariérního růstu. Také budete pracovat v suchém a čistém prostředí. 
Další nabídky práce Olomouc

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
16605650773 (Úřad práce Olomouc)
Zaměstnavatel:
T.S.BOHEMIA a.s.
Adresa:
Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9
Kontaktní osoba:
Kontakt pouze písemně zamestnani@tsbohemia.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace