Nabídka práce Skladník/ce, obsluha VZV - Šumperk

S novou nabídkou práce Skladník/ce, obsluha VZV () v obci Šumperk (okres Šumperk) přichází na pracovní trh ke dni 03.11.2021 firma - zaměstnavatel MK Fruit s.r.o. (25551213, Šumperk). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (dvě směny) je přinejmenším 18600 Kč hrubého.


Další nabídky práce Šumperk

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Skladník/ce, obsluha VZV
Úvazek:
Směnnost:
dvě směny
Nástup dne:
01.12.2021
Mzda:
18 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný i dříve. Náplň: - Příjem zboží, zpracování průvodní dokumentace, kontrola přijatého zboží. - Evidence zboží v interním systému, balení + evidence obalového materiálu - Vychystávání výrobních zakázek na výrobní dílny - Manipulace se zbožím - Expedice zboží, kompletní příprava zboží k expedování, nakládka - Obsluha VZV - nakládka, vykládka, přesun materiálu a zboží Co požadujeme? - SOU nebo SŠ - Praxe ve skladu vítaná - Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost Nabízíme: - Dobré finanční ohodnocení - Čisté, příjemné a nekuřácké pracovní prostředí - Zázemí stabilní a rostoucí společnosti - Profesionální pracovní kolektiv Nástup ihned. Doba určitá na 1 rok, dále možno na dobu neurčitou. Vhodné i pro OZP. Pracovní doba 3.00 - 11.30, 9-17.30, 1x za 14 dní neděle 5-12.00. Kontakt: e-mailem.
Další nabídky práce Šumperk

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21261620703 (Kontaktní pracoviště Šumperk)
Zaměstnavatel:
MK Fruit s.r.o.
Kontaktní osoba:
Pavel Špička 583212611 spicka@mkfruit.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace