Nabídka práce Skladník/ce - expedient/ka - Šumperk

S novou nabídkou práce Skladník/ce - expedient/ka () v obci Šumperk (okres Šumperk) přichází na pracovní trh ke dni 06.12.2021 firma - zaměstnavatel Career agency s.r.o. (03599647, Šumperk). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 17900 Kč hrubého.


Další nabídky práce Šumperk

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Skladník/ce - expedient/ka
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.01.2022
Mzda:
17 900 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Agentura práce; Jedná se o práci ve velkoobchodě s potravinami a smíšeným zbožím (příjem, výdej, uskladnění drobnějšího zboží, evidence zboží). Pracovní doba je od 6:00-14:30 a od 9:30-18:00. Požadujeme dobrý zdravotní stav - občasné zvedání drobnějších břemen. Časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a odpovědnost. Trestní bezúhonnost. Nástup možný ihned, popřípadě dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Perspektivní dlouhodobé zaměstnání a zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Práce v přátelském kolektivu. Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností. Příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké benefity. Kontakt: nejlépe e-mailem - zašlete strukturovaný životopis na email: kretschmerova.hana@cba.cz., příp. telefonicky.
Další nabídky práce Šumperk

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21478920782 (Kontaktní pracoviště Šumperk)
Zaměstnavatel:
Career agency s.r.o.
Kontaktní osoba:
Hana Kretschmerová 731174851 kretschmerova.hana@cba.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace