Nabídka práce VYKONAVATEL/VYKONAVATELKA SOUDNÍHO EXEKUTORA -

S novou nabídkou práce VYKONAVATEL/VYKONAVATELKA SOUDNÍHO EXEKUTORA () v obci (okres Prostějov) přichází na pracovní trh ke dni 28.05.2021 firma - zaměstnavatel JUDr. Ondřej Mareš (66253799, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 20000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Prostějov

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
VYKONAVATEL/VYKONAVATELKA SOUDNÍHO EXEKUTORA
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.07.2021
Mzda:
20 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele pro oblast Morava. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Zahálková, tel.: 773 646 033, životopisy zasílejte na e-mail: personalni@exekutor-ltm.cz. Pracovní doba pružná. Pracoviště: okres Prostějov. Požadujeme: bydliště na Moravě /v okolí dálnice D1 na trase Brno - Olomouc, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC. Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, stravenky, 5 týdnů dovolené.
Další nabídky práce Prostějov

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně USV
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
21834960737 (Kontaktní pracoviště Prostějov)
Zaměstnavatel:
JUDr. Ondřej Mareš
Kontaktní osoba:
Jitka Zahálková 773 646 033 personalni@exekutor-ltm.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace