Nabídka práce Skladník/ce - manipulační dělník/ce - Šumperk

S novou nabídkou práce Skladník/ce - manipulační dělník/ce () v obci Šumperk (okres Šumperk) přichází na pracovní trh ke dni 11.10.2021 firma - zaměstnavatel DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. (25391941, Šumperk). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 110 Kč hrubého.


Další nabídky práce Šumperk

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Skladník/ce - manipulační dělník/ce
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
01.11.2021
Mzda:
110 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Osobní kontakt; Požadujeme: platný průkaz na VZV + praxe min. 1 rok v řízení, řidičský průkaz "B", dobrý zdravotní stav, technická zdatnost, trestní a morální bezúhonnost, chuť učit se novým věcem, samostatnost, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost. Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky, kompletace zboží pro odběratele. Finanční příspěvek na životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku, odměna při splnění docházky bez absence. Prac. doba 6-14.00 nebo dle dohody. Kontakt: osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14:00 hod., telefonicky, e-mailem.
Další nabídky práce Šumperk

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
22924120775 (Kontaktní pracoviště Šumperk)
Zaměstnavatel:
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Kontaktní osoba:
Eva Chovancová 776436183 chovancova@dols.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace