Zpět na nabídky práce Prostějov

Nabídka práce Výživový specialista/Nutriční terapeut - Prostějov

Ke dni 23.03.2023 nabízí Akcinsor arvap s.r.o. (Prostějov) volné pracovní místo na pozici Výživový specialista/Nutriční terapeut v obci Prostějov (okres Prostějov).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek;částečný úvazek je 25 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 23. 3. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Výživový specialista/Nutriční terapeut
Místo práce:
Prostějov (Prostějov)
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
Vzdělání v oblasti Nutriční terapie a výživy (vzdělání i v oblasti lékařství výhodou) - Nadšení a disciplínu Nabízíme skvělé služby, diagnostiky a vyšetření, díky kterým následně vytváříme profesionální stravovací plány na míru a dokážeme klienta dovést k vysněnému cíli a změnit jeho život k lepšímu. Nejedná se o skrytý prodej a vnucování produktů! Baví Vás práce s lidmi, pomáhat jim a dotahovat věci do konce? Rozsah časového vytížení i rozložení pracovních hodin lze individuálně přizpůsobit. Napište nám, ať Vás můžeme pozvat na osobní setkání :-) Nezapomeňte zaslat Váš životopis s fotografií.

Hledáte práci, která má skutečně smysl? Baví Vás zdravý životní styl? S námi budete pomáhat lidem, zlepšovat jejich životy. Našim klientům pomůžete na cestě za lepší postavou, skvělou kondicí a především - pevnějším zdravím! Dáme vám prostor i pro kreativitu při přípravě individuálních stravovacích plánů a různých odborných materiálů. Sami budete v přímém přenosu při pravidelném kontaktu s klienty sledovat, jak se Vám doslova mění před očima, jak se jim díky Vaší pomoci lépe daří a zlepšují se jejich zdravotní parametry.

Zajištěné klienty, kteří se k nám hlásí sami dle svých potřeb - staráte se tedy o zajištěnou klientelu, která si nás sama aktivně vyhledává - Pracovat s námi budete ve vlastní a skvěle vybavené kanceláři - Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl - Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme a proto vás i řádně oceníme - O víkendu raději odpočíváme než pracujeme

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Akcinsor arvap s.r.o.
Kontaktní osoba:
Pavla Daněčková, 702296569