Zpět na nabídky práce Olomouc

Nabídka práce Řidič/dělník silniční údržby "Rychlá rota" Kocourovec (124-2024) - Přáslavice

Ke dni 17.07.2024 nabízí Ředitelství silnic a dálnic s. p. (Přáslavice) volné pracovní místo na pozici Řidič/dělník silniční údržby "Rychlá rota" Kocourovec (124-2024) v obci Přáslavice (okres Olomouc).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je 23 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 17. 7. 2024 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Řidič/dělník silniční údržby "Rychlá rota" Kocourovec (124-2024)
Místo práce:
Přáslavice (Olomouc)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
23 000 až 33 000 Kč
Text nabídky:
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:Řidič/dělník silniční údržby "Rychlá rota" Kocourovec (124-2024)

Pracoviště-lokalita
Kocourovec 18, 783 56 Přáslavice - Kocourovec

Náplň práce

Do Oddělení Oprav a údržby komunikací, Správa Olomouc, detašované pracoviště SSÚD 5 Kocourovec hledáme posily, kteří budou mít na starost:

• Řízení vozidla zajišťující údržbu pozemních komunikací.
• Operativní provádění údržbových činností.
• Označování pracovního místa pro interní potřeby organizace v návaznosti na zajištění činností na pozemních komunikacích.
• Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti silnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů.
• Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu.
• Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou silnice.


Požadujeme

• Střední odborné vzdělání s výučním listem.
• Řidičské oprávnění sk. B a E.
• Samostatnost, pečlivost, manuální zručnost.
• Trestní bezúhonnost.
• Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího.
• Zkušenost s obsluhou motorového nářadí (motorová pila, motorový křovinořez, úhlová bruska aj.).
• Zdravotní způsobilost.


Co Vám nabízíme

• Pevná pracovní doba: 7:00-15:30 hod.
• 23.000,- Kč + osobní příplatek 5.000,- Kč + osobní bonus.
• Zvláštní příplatek ve výši 5.000,- Kč.
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku, skipasy na lyže, sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria).
• Možnost případného rozšíření řidičského oprávnění o sk. E.

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice Kocourovec

Pro další informace prosím kontaktujte:
Milan Navrátil, vedoucí úseku provozního, Správa Olomouc – 954 912 322, mobil: 702 232 201
Rostislav Skácel, mistr silniční údržby, Správa Olomouc, mobil: 605 460 980
V pracovních dnech od 08 do 14 hod.

Termín nástupu
Ihned/Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, příplatek za směnný provoz, zvláštní příplatek, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky
Strukturovaný životopis s popisem praxe a vzdělání zasílejte na e-mail: zaslat email, do předmětu uveďte „Řidič/dělník silniční údržby "Rychlá rota" Kocourovec (124-2024)“.


Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.

Práva subjektu údajů poučení:
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Více informací o uplatnění práv naleznete na https://www.rsd.cz/rsd/gdpr-a-zpracovani-osobnich-udaju

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Kontaktní osoba:
Anna Marie Kučerová, DiS.,