Zpět na nabídky práce Přerov

Nabídka práce Produktový manažer/manažerka pro česky mluvící země - Dolní Újezd

Ke dni 13.06.2023 nabízí TRUMF International s.r.o. (25353284, Dolní Újezd) volné pracovní místo na pozici Produktový manažer/manažerka pro česky mluvící země v obci Dolní Újezd (okres Přerov).
Nabídnutá (minimální) mzda za (pružná pracovní doba) je 50 000 Kč. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 6. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Produktový manažer/manažerka pro česky mluvící země
Místo práce:
Dolní Újezd (Přerov)
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.08.2023
Mzda:
50 000 až 54 000 Kč
Požadované vzdělání:
Minimálně vysoká
Text nabídky:
Náplň práce: Podpora v koordinaci a realizaci produktové politiky svěřené oblasti/země; Pomoc s obsluhou portfolia receptur včetně jeho optimalizace i složení receptur; Tvorba a správa katalogu výrobků (podle jejich kódování a aplikací) využitelný lokálními technology a obchodními zástupci; Organizování sběru primárních dat a jejich vyhodnocení z pohledu konkurenčních produktů ze všech trhů svěřených oblastí / zemí; Práce s direct mailem; Podpora prodeje spoluprací na tvorbě strategie prezentace produktů a reklamních kampaní; Propagace úspěšných výrobků; Spolupráce s obchodními manažery na plnění business plánu; Komunikace s vývojem, spolupráce při řešení projektů Požadujeme: podmínkou - VŠ zaměřené na potravinářství; podmínkou - min. 2 roky praxe v oboru masné technologie, masozpracovatelského průmyslu; výhodou - Znalost anglického nebo ruského jazyka; Dobrá znalost MS Office - Excel, Word, Power Point a Outlook; Flexibilita, důvěryhodnost a osobní spolehlivost (práce s citlivými daty); řidičský průkaz sk. B Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: zaslat email

Kontaktní údaje

Reference:
Zaměstnavatel:
TRUMF International s.r.o.
Kontaktní osoba:
Adriana Lysková, 583036767